Zastoupení

 

Naše agentura Vám nabízí koncerty těchto interpretů, v případě zájmu o jejich vystoupení nás neváhejte kontaktovat

 

Support Lesbiens

Czenda Urbánek (zpěv, Post-It), Radek Tomášek (bicí, Clou), Filip (baskytara, Clou) a Jan Andr (klávesy, Tonya Graves aj.). To je čtveřice, která podpořila zakládajícího člena a kytaristu Support Lesbiens Hynka Tomana a svým mladistvým nábojem vdechla jeho domovské formaci nový život. Za jediný rok stihla tato pětice vydat úpěšný pilotní singl Changes, podmanit si návštěvníky koncertu Bon Jovi v roli jejich předskokana a především vydat nové album Leave A Message +420 602 30 30 35. To bylo vřele přijato nejen českou hudební kritikou, ale co je nejdůležitější – radostí z něj se netají především fanoušci, kteří telefonní číslo Support Lesbiens a jejich facebook zasypali již desítkami nadšených reakcí.
 

Všichni svatí

Když se v kapele sejdou muzikanti jménem Jan, Marek, Petr, Tomáš a druhý Petr s přezdívkou Šimon, pak je to pěkná sestava novozákonních postav. Nikoli nutně všichni a nikoli nutně svatí, ale při hledání názvu ta osudová náhoda pomohla.
Honza Dvořák (Jerusalem, písně pro Petra Muka) zpívá a textuje, Marek „Mára“ Čmejla (Tichá dohoda, Jižní pól) basuje a organizuje, Petr Váňa (Toyen, Parament, Vanastový Věci) hraje na kytaru, přináší lehce americký pohled na věc, a navíc se našel v roli skladatele muziky, Petr „Šimon“ Franc (Lucie, Jižní pól) nabízí klávesové party a Tomáš Waschinger (Lucie, Jižní pól, p.m.b. Petra Muka, Ilona Csáková, Vivaldianno) drží bicími celou kapelu pěkně pod krkem.
Většina členů se spolu zná a přátelí již z dřívějších let. Některé z nich navíc spojuje jejich hudební minulost. K neplánovanému setkání došlo v roce 2012 a hned bylo jasné, že schůzky a zkoušky budou pokračovat. Kromě spousty radosti z hraní vzniklo i jedenáct písní, které vám kapela VŠICHNI SVATÍ představí na debutovém CD Vytáhni mě z davu.
Od dubna 2014 lze skupinu Všichni Svatí vidět a slyšet i naživo. Do konce roku už je naplánována spousta vystoupení po celé republice, jak na samostatných koncertech, tak na městských slavnostech a festivalech.
 

Tonya Graves

Za debutové sólové album I´m The Only Me získala dvě nominace na Ceny Anděl v kategoriích Zpěvačka roku a album roku.
V současné době začíná připravovat druhou desku.
 

reference